Magazin sitelerinin ‘servet’ ile imtihanı

ABD’nin en ünlü estetik cerrahlarından olan ve müşterileri arasında Kardashianlar’ın da bulunduğu Dr. Simon Ourian’a Meryem Uzerli’nin Los Angeles’a uçarak yüzüne bir işlem yaptırdığı kaydedildi.

Birçok ünlü gibi Simon Ourian’ı tercih edenlerden biri olan Meryem Uzerli’nin yaptırdığı işlem için 200 bin TL ödediği iddia edildi.

Magazin siteleri ise bu ücreti ‘servet harcadı’ diyerek haberleştirdi. Ancak 200 bin TL günümüz kuruyla yalnızca yaklaşık 6.708 dolara denk gelirken euro olarak ise 6.123 euroya eşdeğer oluyor. Halihazırda para birimi olarak euro kullanan Almanya’nın başkenti Berlin’de yaşayan Uzerli’nin 2020 yılında burada iki adet kafe açtığı ve kazancını euro olarak elde ettiği de biliniyor.

Yani Uzerli’ye uygulanan işlem kendisinin kazandığı para üzerinden yaklaşık 6 bin birime eşdeğer oluyor.

MERYEM UZERLİ KİMDİR

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’a hayat veren Meryem Uzerli, dizinin dünyanın pek çok ülkede yayınlanması ile kısa sürede büyük bir şöhrete kavuşmuştu.

Meryem Uzerli yayınlanan yeni bir listede tüm zamanların en güzel kadınları arasında gösterildi. Listenin yayınlandığı World of Statistics hesabı, Meryem Uzerli’nin dünyanın en güzel kadınları arasında olduğunu paylaştı. Listenin en başında 1982’de hayatını kaybeden güzel oyuncu Grace Kelly var. Meryem Uzerli, ‘The most beautiful actress of all time’, yani tüm zamanların en güzel 22 aktristi arasında gösterildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir