Ralph Lauren, Kripto Dünyasına Adım Atıyor

Amerikan moda markası Ralph Lauren, Miami’de kripto ödemelerini kabul edecek bir mağaza açtığını duyurdu. 

Ralph Lauren 5 Nisan Salı günü yaptığı açıklamada, Miami’nin tasarım bölgesinde çeşitli kripto para birimlerini ödeme olarak kabul edecek yeni bir konsept mağazanın açıldığını belirtti. 

Kullanılacak Kripto Varlıklar Belli Oldu

Vogue Business, Ralph Lauren müşterilerinin kripto ödeme hizmeti sağlayıcısı BitPay ile yapılan ortaklık sayesinde Bitcoin, Ethereum, Polygon, Dogecoin ve diğer birçok varlık dahil olmak üzere çeşitli kriptoları kullanarak ödeme yapabileceğini bildirdi. 

Ralph Lauren’in mağazası, erkek ve kadın koleksiyonları dışında Miami lokasyonuna özel türünün tek örneği el çantaları ve aksesuarlar sunacak. Kriptonun değişken doğasını göz önünde bulunduracak olan mağaza, herhangi bir geri ödemeyi orijinal ödeme için kullanılan aynı kripto para biriminde sağlayacak. Ancak geri ödeme yapılacak olan tutar, ürünün toplam dolar tutarına uyacak şekilde ayarlanacak. 

Ralph Lauren ayrıca Web3 topluluğu Poolsuite ile işbirliği içinde ortak markalı bir NFT koleksiyonunu da piyasaya sürmeyi planlıyor. Çıkarılacak olan bu NFT’ler, mevcut 3.000 Poolsuite topluluğu üyesine hediye edilecek ve sahiplerine özel bir yüz yüze etkinliğe erişim hakkı verecek. 

Decrypt’e göre etkinlik, Nisan ayı sonlarında Miami’deki özel bir sahil mülkünde gerçekleştirilecek ve üç gün boyunca sürecek. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir