Tüm Dünyada Viral Olan Dramanın Ardından Selena Gomez Hailey Bieber’ı Savunduğu Bir Paylaşım Yaptı!

Tüm Dünya’da viral olan Selena Gomez, Hailey Bieber ve Kylie Jenner olayının ardından Selena Gomez yaptığı paylaşımda Hailey Bieber’ı savunarak olaya son noktayı koydu. Selena Gomez’in eski sevgilisinin eşini sosyal medya hesabından takip etmesi daha şimdiden çok konuşulacak gibi duruyor…

Selena Gomez, Kylie Jenner ve Hailey Bieber üçlüsünün viral olan dramasını duymayan yoktur diye düşünüyoruz.

Justin Bieber’ın eski sevgilisi Selena Gomez’in ünlü model Bella Hadid ile ilgili yaptığı paylaşım tüm Dünya’da viral olmuştu.

Selena’nın olay paylaşımının ardından Kylie Jenner, Hailey Bieber ile beraber her ne kadar inkâr etselerde Selena’yla ‘dalga geçtikleri’ bir paylaşım yaptı.

Kylie’nin yaptığı paylaşımda Selena’yla dalga geçmediklerini söylemesinin ardından ise Selena bir sosyal medya platformu üzerinden Kylie’ye cevap vererek onun ‘hayranı’ olduğunu söyledi.

Viral olan bu olayın sonucunda tüm Dünya iyilik meleğimiz Selena’yı desteklerken, Kylie Jenner’ın markası olan Kylie Cosmetics’in ürünlerini satın alanlar da bu ürünleri çöpe attıkları videoları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Bununla kalmayan Selena Gomez’in milyonlarca hayranı, Hailey Bieber’a bolca nefret ve ölüm tehdit mesajları yollamaya başladı.

Bunun üzerine Selena, sosyal medya hesabından eski sevgilisinin eşinin ölüm tehditleri aldığını söyleyerek Hailey’i savundu.

Kendisinin genel anlamda savunduğu şeyin bu olmadığını söyleyen Selena, hiç kimsenin nefret ve zorbalığı tecrübe etmemesi gerektiğini söyleyerek her zaman nezaketi savunduğunu da ekledi.

Bu olayların bitmesini istediğini belirten Selena Gomez daha sonra bu paylaşımının ardından Hailey Bieber’ı sosyal medya hesabından takip etmeye başladı.

Peki siz Selena Gomez’in bu paylaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*