Biz onu her haliyle sevsek de estetiklerine bir türlü alışamadığımız Meryem Uzerli’nin estetik doktoru, bu işin pirinin doktoru çıktı… Gelin, detaylara beraber bakalım! ?
Canımız Hürremimiz, bir döneme Muhteşem Yüzyıl’daki inanılmaz performansıyla damga vurmuş Meryem Uzerli, bizim ilk zamanlarda güzelliğine ayılıp bittiğimiz haline artık hiç benzemiyor.
![](https://konya-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/estetikleriyle-bambaska-birine-donusen-meryem-uzerlinin-kim-kardashianin-izinden-gittigi-ortaya-cikti-1-hSrEqLsx.jpg)
Biz yine de onu çok seviyoruz tabii ama zaman içerisinde geçirdiği değişim hepimizin dikkatini çekti, dillere de fena düştü. Düzenli olarak!
![](https://konya-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/estetikleriyle-bambaska-birine-donusen-meryem-uzerlinin-kim-kardashianin-izinden-gittigi-ortaya-cikti-2-b1ebxYFj.jpg)
Geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel bölümünde jüri koltuğunda oturan Meryem Uzerli, bu sefer estetik doktoruyla gündeme geldi.
![](https://konya-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/estetikleriyle-bambaska-birine-donusen-meryem-uzerlinin-kim-kardashianin-izinden-gittigi-ortaya-cikti-3-mIOrBKW2.jpg)
Estetiğe ilk başladığı zamanlara kıyasla şimdilerde nispeten daha iyi gözüken Meryem Uzerli’nin doktorunun estetiğin kraliçesi Kim Kardashian’ın doktoru olduğu ortaya çıktı!
![](https://konya-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/estetikleriyle-bambaska-birine-donusen-meryem-uzerlinin-kim-kardashianin-izinden-gittigi-ortaya-cikti-4-YpNlVnNQ.jpg)
Timelessmag’in şahin gözleri sağ olsun, Meryem Uzerli’nin de Kim Kardashian’ın hatta tüm Kardashian’ların doktoru Simon Ourian’ın müdavimi olduğunu öğrendik.
Üstelik ciddi ciddi videosu da var yani! Bunca zamandır biz uyuyormuşuz sadece…
E bir yerde tebrik de etmek lazım Meryem’i, bir işi yapacaksan en iyisini yap derler ya Meryem de kıymış paraya bu işin uzmanının doktorunu tercih etmiş!
![](https://konya-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/estetikleriyle-bambaska-birine-donusen-meryem-uzerlinin-kim-kardashianin-izinden-gittigi-ortaya-cikti-5-VUnORwqZ.jpg)
Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyoruz ama ilk estetik dokunuşlarıyla şimdiki halinin arasında kaliteli bir fark gibi duruyor sanki… Hadi yorumlarda buluşalım!