Honor Magic 6 Pro’nun mor renk seçeneği sızdırıldı

Honor, yaklaşmakta olan Honor Magic 6 serisinin Çin’de 10-11 Ocak tarihlerinde iki günlük bir etkinlikle tanıtılacağını resmi olarak duyurdu. Seri, Honor Magic 6, Honor Magic 6 Porsche Design ve Honor Magic 6 Pro modellerini içeriyor ve şu anda Çin’de ön siparişe açık durumda.

Tanıtıma doğru ilerlerken, Digital Chat Station, Weibo’da Honor Magic 6 Pro‘nun gerçek hayattaki görüntülerini paylaştı. Cihaz, üç kamera sensörünün üçgen bir formda düzenlendiği ve bir LED flaşın eşlik ettiği arka tasarımı ile Yeşil ve Mor renk seçeneklerinde sunulacak. Sağ tarafta ses ve güç düğmelerini bulabilirsiniz. Ön tarafta ise kavisli bir ekran ve çift selfie kameralar için hap şeklinde bir kesim yer alıyor.

Honor Magic 6 Pro’nun mor renk seçeneği sızdırıldı

Magic 6 Pro‘nun önceki tanıtımları, cihazın çift LED flaş, mikrofon ve 100x zoom yapabilen bir kamera ile geleceğini doğruladı. Raporlara göre cihaz, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ile güçlendirilmiş ve yazılım olarak MagicOS 8’i kullanıyor. Özellikle dikkat çeken nokta, akıllı telefonun 3C sertifikasyon web sitesinde ortaya çıkan 100W hızlı şarj desteği.

Cihazın ön tarafında, doğru yüz tanıma için yardımcı olacak 12MP ultra geniş selfie kamerası ve zaman uçuş (ToF) 3D kamerasının bulunması bekleniyor. Resmi tanıtıma yaklaştıkça, cihazın teknik özellikleriyle ilgili daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*